"Mbrojtje nga perroi i Paper, te tokes bujqesore fshati Paperr Sollak dhe Pajun, Njësia Administrative Papër"

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
  Institucioni Prokurues Bashkia Elbasan
  Objekti i Tenderit "Mbrojtje nga perroi i Paper, te tokes bujqesore fshati Paperr Sollak dhe Pajun, Njësia Administrative Papër"
  Nr. Reference REF-00988-07-14-2021
  Vlera / Fondi Limit 1 435 051,00
  Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
  Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 15-07-2021
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-07-2021
  Data e mbajtjes se tenderit 27-07-2021
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 2 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates